| vladbosul a întrebat:

Dati-mi va rog un sv de cs mod zm unde se face ammo extrem de repede. Va rog frumos. Sa fiti siguri ca merge, ca se face ammo foarte repede si ca e misto. Sv care merge si se face ammo repede si daca imi place primeste funda + vot. Astept servere!

Răspuns Câştigător
| GabrieLSeby98 a răspuns:

Zm.devil.ro faci 4000 ammo pe plansa are golden ak 47 tot

63 răspunsuri:
| Mortu_George_1996 a răspuns:

92.115.57.55:27015 cel mai tare server pe anul 2012 intrati si convingetiva

| huni10 a răspuns:

Connect cs.armagedon.lt:27015,,,daca intri iti da automat vip.Are de toate:vip extra items, extra items... Daca scti in chat /deposit all iti da cat vrei, adica scrii odata primesti 1000 scrii inca odata mai primesti 1000 big grin.

| huni10 a răspuns:

Connect cs.armagedon.lt:27015,,,daca intri iti da automat vip.Are de toate:vip extra items, extra items... Daca scti in chat /deposit all iti da cat ammo vrei.

| axel900 a răspuns:

Zmx.cspro.ro te sfatuiesc sa il icnerci si sti de ce 1) faci ammo repede dar sti ce e naspa ca n-are jet dar o sa aiba in cateva zile iei admin voarte repede doar cererea si aia dminu... etc mai multe are doar 1 clasa de zombie il omori repede si e jmceher alex_puya_2012 este idul meu daca vrei sa comunicam sati mai dua niste servare doar bagami idul k

| axel900 a răspuns:

Add favorite zmx.cspro.ro go go go ammo repede nu ai ce pierde

| Pana_Seby_1996 a răspuns:

Zmgold.servegame.com

| Poiana_Edy_1998 a răspuns:

Damii si mie un sv de zm calumea.Va rog frumos

| Poiana_Edy_1998 a răspuns:

Dati-mi si mie un sv de zm.Va rog frumos

| Narcis_David_1993 a răspuns:

Nu fiti prosti si luati-l pe asta scuze ca vb asa dar e marfa! dar daca vrei sati salvezi ammo scrie asa /save all sv este 192.168.1.2:27015 ia-l

| Enescu_Eduard-Andrei_1992 a răspuns:

Slatina.cs1.ro spune-i ca eddy te-a trimis

| Riciu_Cosmin_1988 a răspuns:

89.39.13.236:27015 Se face Creditele Foarte Repede este Sv de Zm Cu lvl de exemplu lvl 1 50 credite lvl 2 100 se inmulteste cu 2 fiecare lvl si sunt doar 17 levele cu clase de zm diferite
fiecare Lvl are o abilitate sau baie mai mult speed HP si gravity!
Va Voi Astepta Pe 89.39.13.236:27015! cu 10 ore Admin Gratis

| Volume_Power_1998 a răspuns:

Connect zm.starcs.ro e cel mai tare sv din Romania iti da 400 ammo inclus trebuie sai scoti din banca la 100 dmg iti da 5 ammo admini foarte prietenosi cele mai tari moduri!

| Ostafe_Andrei_1997 a răspuns:

zm.wtfcs.com. ioncearcal

| Costinas_Costi_1999 a răspuns:

Zm.freakz.ro i fain

| alex3ds a răspuns:

Intrati pe Zm.Levsan.Eu sunt cereri admin pe grade incepand de la 10 ore gradul de A1 iar VIP FULL este 3 euro iar vip mini este 1. 5euro! ammoul se face repede in jur de 1 point la 4 minute care il poti transforma in 200 ammo. Best Server! Serverul este boostat toata luna aceasta.Gradele se pot cumpara direct de pe server daca ai donat si ai euro in cont.

| Bossdecs a răspuns:

Cel mai tare sv cu zombii iti dau 140 amo la inceput bacau.alphacs.ro:27015

| Dariusuctzu01 a răspuns:

Intra pe zm.csneamt.ro si ep zombie.freakz.ro

| moiseraul a răspuns:

Zp.gogames.ro incercati un sv foarte frumos faceti amo rapid! nu vreau neaparat funda doar vreau sa va dtistrati!

| Golden_Cosmyn_1996 a răspuns:

Uite aici sv de zm 93.114.199.11:27015

| Pex_PynTo_1990 a răspuns:

Cum fac ammo?

| RadwStefanescu a răspuns:

Zm.starcs.ro e belea raw

| CarbooN a răspuns:

Zc.rangfort.ro eu sunt pufarinawinking