| gabytofan a întrebat:

DAU FUNDA Cum e metin 2 united? e fain? k mie nu imi merge sa il descarc imi spune ca e 0 secunde si dupa descarcare intrerupta ce are? daca nu stiti si jucati united va dau id-u meu sa imi trimiteti instalarea: gaby_tofan2012 deci dau Funda garantat

Răspuns Câştigător
| adyytu a răspuns:

Gabi degeaba iti trimit instalul ca daca nu merge downloadul de pe site-ul oficial nici asa nu va merge ai problema la calculator nai ce sa faci scuze funda plzzz.

1 răspuns:
| gabytofan explică (pentru adyytu):

Mersi oricum am descoperit un metin suuuper metin2energy am deja lv 250