| BoggyP a întrebat:

Dau funda pentru cel care imi respunde! am un pc cu windows xp. windowsul avea 3 useri printre care unul era administrator.am incercat sa schimb parola la unul din useri si mi s-au sters toate programele si my documents..se pot recupera datele? aveam inf importante in my documents.

Răspuns Câştigător
| Netrider a răspuns:

Cauta folderul users pe discul unde e instalat windowsul si vezi daca in el mai este folderul de la userul la care ai incertcat sa schimbi parola. daca e cauta in el my documents. daca nu mai ai folderul atunci e mai dificil. poti incerca sa folosesti un program de recuperare de date. de ex:

Stellar Phoenix Windows Data Recovery - Professional

sau altul free

http://pcsupport.about.com/......ograms.htm