| Noitrex a întrebat:

Dau FUNDA. vreau sa-mi schimb ip-ul si nu stiu cum sa fac
1.am ip static
2. daca exita vreun program care poate face asta dati-mi download + tutorial pe romana
3. daca ai de gand sami spui ceva de genul "nu se poate" mai bine taci.

1 răspuns:
| GuruDex a răspuns:

Singurul fel in care iti schimb ip este sa ai ip rotabil de la firma de internet sau un program destul de scump care nu prea se merita, dar nu te sfatuiesc sa folosesti programe de schimbare ip ca se numeste frauda cybernetica okk mult noroc! Funda?