| FarCry2 a întrebat:

De 2 zile numai merge unitedul ce are scrie la toate ch numai normal si de obicei era busy sau full si acum normal si sunt map2 nu sunt map1 ca aala stiu ca are bug sunt GM pe united si nu ma lasa saa intru ce dreq are.

2 răspunsuri:
| catalinmessi55 a răspuns:

Sa restartat conturile

| iPlay a răspuns:

Pai la fel si mie m-i s-a intamplat.Paii se fac modificari la server si Gm curata serverul de Hackeri.Asta am auzit de la Gm pe forum.Dar eu cred ca se inchide serverul din cauza ca copii nu mai joaca pe elios shafir si nemesis