| RaulAlexandru97 a întrebat:

De ce atunci cand i-au o salvare de la GTA San Andreeas de pe net si o bag in User Files dupa ce imi apare salvare in Load Game se incarca si ma scoate afara din joc help plz. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Tu trebuie sa incerci cu un alt crack (poti sa il schimbi chiar de 3 ori si sa nu iti mearga, dar sa iti mearga a 4 -a oara)

@RaulAlexandru97 unele salvari nu sunt bune, sunt o gramada cu jocul terminat, de ce nu incerci alta?

2 răspunsuri:
| Albert_Gavrilescu_1999 a răspuns:

Eu cand intru in el imi zice sa introduc cd original si am demontolsul l-am si schimbat dar tot nu merge

| FlashGun a răspuns:

Poate nu ai loat salveare buna. I-ale pe toate de aici: http://www.gtasavegames.com/savegames/san_andreas