| DRAGonYs a întrebat:

De ce cand intru in Counter Strike Source imi apare o eroare cu : failed to lock index buffer in CMeshDX8 :: LockIndexBuffer ( 1. am reinstalat windowsu inainte sa vad aceasta problema { am incercat 999 css-uri si tot asa apare} )

1 răspuns:
| eVokes a răspuns:

Mda si eu am patit la fel astazi, si acum vreo 2 luni am avut source si imi mergea nu avea nici o problema dar acum nu mai merge nu stiu ce are daca cineva stie sa ne zica si noua cum sa rezolvam problemabig grin