| Iustin_Dragos_1990 a întrebat:

De ce cand intru in meci la dota 2 imi apare imaginea toata alba. FUNDA PETR REZOLVARE

Răspuns Câştigător
| FreddyTheBear a răspuns:

De obicei in jocuri full screen se face alb cand devine not responding eu am eroarea asta uneori da tot perfect la maxim imi merge, recomand daca da crash sa iti pui borderless window dar vezi ca in borderless de la nume inseamna ca ii full screen dar daca dai alt-tab in loc de deskstop ai jocu, sper ca te-am ajutat!

| Iustin_Dragos_1990 explică (pentru FreddyTheBear):

O sa incerc multumesc.Dar daca tot nu merge te pot contacta pe skype daca ai.

| FreddyTheBear a răspuns (pentru Iustin_Dragos_1990):

Zariche0 sper ca o sa mearga!