| Anonim_6759 a întrebat:

De ce cand intru PE MONDIAL MT2 ULTRA FUN apar "..." pe orice CH?
nadasdasdasdasuibdnuiasbuiFUNDAA!

2 răspunsuri:
| Popy a răspuns:

Ai clientu` nou descarcat? Daca nu fa asa intra in folderu` cu jocu` si jos trebuie sa fie ch1, ch2.ch5 dai click dreapta pe orice ch si intri pa properties, pe urma sus in colt stanga este compatibility dai click pe el dupa care selecrezi akl windows 98 / windows mehappy. Daca ai clinetu` cel mai noi poate fi o problema de la net [merge greu].sau poate fi problema de la joc. Daca nu merge nici cum mai descarca-l odatathinking Sper sa te ajute!