| Darknes21 a întrebat:

De ce dupa ce imi fac server de samp il bag la mine cu localhost :7777 (la mine mergand) dar ceilalti cand baga ip-ul meu nu se pot conecta. De ce?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DrTrxTr115 a răspuns:

Pentru ca aia e adresa LAN, aia poti numai tu sa te conectezi, poti si fara net sa te conectezi;) dar. ca sa se conecteze ceilalti incearca sa faci port forward www.portforward.com daca ai router daca nu deschide samp-server.exe si intra pe ip-adress.com;)