| Marius200009483828 a întrebat:

De ce îmi merge greu FIFA 14? Am windows 10.Trebuie sa descarc vreun program?

Răspuns Câştigător
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Intra la setari si alege medium si rezolutia mai mica la fifa, setari customize, iar la tastatura alegi keyboard only, si nu trebuie sa descarci niciu-n program.

Dar inainte de toate astea trebuie sa intri la control panel, category si alegi large sau small si vei cauta power options si bifezi performance dupa aceea vei intra in setarile la fifa

2 răspunsuri:
| Benn00000 a răspuns:

Poate ca ai windows 10 dar nu stie nimeni ce specificatii ai. Punele si mai vorbim.

| ExEquTeR123 a răspuns:

Din cauza lu adolf hitler