| albertinoportar a întrebat:

De ce la call of duty black ops cand il pornesc imi apare ecranu negru si sageata de la mouse si asa ramane... cum puii mei il rezolv ca ma seaca

3 răspunsuri:
| salezan a răspuns:

Salut poate nu ii versiunea corecta si de aia nu iti merge incearca alt tip de call of duty sa descarci daca nu iti merge inseamna ca ti compu slab

| albertinoportar explică (pentru salezan):

Toate call of duty imi merg le-am jucat pe toate numai call of duty black ops si call of duty world at war astea doua mi se inegreste ecranu la ele si habar n-am ce sa ii fac, pana si la call of duty black ops 2 imi merge, numai call of duty black ops si world at war imi fac figurile astea

| vagaunescu a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, numa ca world at war merge am CD-ulwinking daca gasesti rezolvare please zi-mi happy