| Grigore1239 a întrebat:

De ce la jocul Big Mutha Truckers 2 nu mi se vede scrisul si soseaua? Unde scrie se vede doar dreptunghi alb care acopera tot scrisul, iar soseaua nu se vede...se vede doar ceva negru.Am o placa video nVidia GeForce 2 MX/MX 400.

1 răspuns:
| mirel1111 a răspuns:

Normal nu ar trebui sa se vada asa dar s-ar putea sa fie din setari incearca sa pui setarile grafice la maxim sau mediu si daca tot asa se vede da calculatoru la gunoi si ia-ti altu!