| Xenoverse1 a întrebat:

De ce la jocul Iron Force bataliile nu sunt egale adica eu am un tanc Vulpecula cu grad de colonel si ceilalti cu care ma confrunt au tancuri mai puternice si grade mai mari si mi-e nu mi se pare corect ca in unele batalii sa ma bage cu cei mai puternici care nu le pot face fata, si dupa ce ca ma distrug mai umbla si cu smecherii si cum sa castig daca ei fac ce vor.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

In-app Products
RON 4.99 - RON 499.99 per item
Pai no, ar face si ei un ban de pe tine. Ideea e sa te frustrezi si sa cumperi tancuri cu bani reali.

| Xenoverse1 explică (pentru Wr3nch):

Decat sa tot bag bani in jocuri, mai bine avansez fara sa dau bani chit ca e mai greu dar tot avansezi.

| Wr3nch a răspuns (pentru Xenoverse1):

Pai da dar din ce scriu altii iti scade rankul rau daca tot pierzi. De asta evit tot ce inseamna jocuri multiplayer pe telefon, minus pubg.