| 20thoughts a întrebat:

De ce mereu cand intru pe webkinz se blocheaza fereastra?crying

Răspuns Câştigător
| Maria2012Jade a răspuns:

Poate pentru ca nu ai semnal maxim la internet...

5 răspunsuri:
| Smilee4Mee a răspuns:

Si sora mea are cont pe webkinz si i se intampla la fel plus ca ii dispar lucruri din casalaughing si banisad. Nu stiu de ce?

| 20thoughts explică (pentru Smilee4Mee):

Da asta inseamna ca cineva i-a aflat parola straight face.E oricum nu prea ma joc pe el.

| Smilee4Mee a răspuns (pentru 20thoughts):

Poate...dar a schimbat parola de nenumarate orithinking Nici ea nu mai joaca.:*

| 20thoughts explică (pentru Smilee4Mee):

Pai eu stiu ca exista un site de aflat parolele de pe webkinz.

| Smilee4Mee a răspuns (pentru 20thoughts):

...:*Posibil