| Florin_Denis_1996 a întrebat:

De ce nu pot intra in test drive unlimited?

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

In care nu poti intra : 1 sau 2? Si de unde l-ai descarcat? De pe un tracker sau de pe Google?
Da raspuns la astea si sigur te ajuta careva! Bafta!

| Florin_Denis_1996 explică (pentru lpavel):

Nici 1 nici 2 inainte le il jucam dar acum nu stiu de ce nu imi arata soseaua totulcu alb si de oriunde l-as descarca tot la fel se veede... l-am mai facut eu putin din setari la HZ te rog spune-mi ce sa fac...

| lpavel a răspuns (pentru Florin_Denis_1996):

Fa update la placa video! Bafta!

| Florin_Denis_1996 explică (pentru lpavel):

Cum se face update fratioa-re ca am instalato din-ou si tot la fel se vede?

| lpavel a răspuns (pentru Florin_Denis_1996):

Vezi ce versiune de driver video ai si descarca cea mai noua versiune asta inseamna ca faci update la placa video! Bafta!

| Florin_Denis_1996 explică (pentru lpavel):

Asta am rezolvat-o dar acum imi da altceva crying((
euro truck simulator corrupted installation. reinstall application from original cd asta ce mai e?

| lpavel a răspuns (pentru Florin_Denis_1996):

Ai crack-ul pentru acel joc? Daca nu atunci nici nu mai incerca ca nu o sa mearga! Daca il ai atunci dezinstaleaza jocul si reinstaleaza-l din nou dar cu antivirusul oprit si cablul de net scos! Bafta!