| zGabi1 a întrebat:

De curand am descarcat Game Booster v1.0 si am boostat samp.exe.Dar am o mare problema.Din 10 in 10 minute mi se tot deschide Google Chrome si ma baga pe un site adfoc...
Imi pune in bara orice joc as juca si intra pe site.
Cum pot scapa de aceasta porcarie?

Răspuns Câştigător
| BlackScorpion2001 a răspuns:

Daca se numeste cumva Razer Game Booster v1.0 iti recomand sa il dezinstalezi caci este un keylogger
poate o sa vezi ca cineva o sa iti acceseze toate conturile ( SKYPE YAHOO ETC )
Eu te-am avertizat pentru ca mi s-a intamplat si mie, dar daca nu vrei sa il dezinstalezi, treaba ta big grin
FUNDA?