| BrielNar a întrebat:

Okey. Deci, de curand am inceput sa folosesc windows 8 si am dat peste o problema minora dar enervanta. Am ca browser favorit google chrome pentru win8, iar atunci cand il deschid se deschide undeva separata fata de desktop. Cand incerc sa intru din nou pe desktop in timp ce ascult o melodie rulata pe chrome, nu o aud. Cum pot face sa o aud in timp ce nu sunt pe google chrome, (ca si cum e as juca un joc iar google chrome e in bara ).
P.S nu stiu daca am fost destul de explicit dar multumesc de ajutor.

Răspuns Câştigător
| ErrorFound a răspuns:

Intra in setari si bifeaza ruleaza aplicatii de fundal cand google chrome este inchis. Ori este in setari ori in setari avansate. Daca asta nu merge nu stiu ce ar putea merge.