| crissy001 a întrebat:

De pe ce site imi pot descarca sims3? va rog dau fundita!big grin

Răspuns Câştigător
| catshome a răspuns:

Aaaa... M-am interesat si uite inca un sfat: da pe google torr, si primele doua site-uri gasite ar trebui fi cele bune. Alege primul si scrie sus the sims 3, apoi da click pe ala care vrei, da click pe una din site-urile aparute (sfat: incearca monova sau pirate...), si coboara-l. Dar vezi ca mai intai trebuie sa iti cobori(de oriunde) utorr. BAFTA! (fundita?)

1 răspuns:
| catshome a răspuns:

Acum poti descarca varianta free si demo de pe site-ul official (thesims3.ea), dar tinand cont ca e demo... Dar va trebui sa te inregistrezi cu niste jocuri... alte variante legale nu sunt! BAFTA!