| Wo0W a întrebat:

De unde pot lua si eu versiunea 1.7.4 de la minecraft ca orice versiune iau imi da 1.7.5 si nu o vr va rog

Răspuns Câştigător
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Daca ai ul laucher bun vei gasi un buton New Profile, acolo poti alege versiune care o vrei si apoi o selectezi de unde srie (Default).

4 răspunsuri:
| HalogenGamer a răspuns:

Nenea 1.7.5 e compatibil cu server. de 1.7.4 si nu adauga nimic.Ce te sperii asa de el?

| Wo0W explică (pentru HalogenGamer):

Am zis eu ca adauga ceva?laughing nenea vreau sa pun un mod si nu e pentru 1.7.5

| Marian_Rodica_1984 a răspuns:

Pe scurt tot ce au zis e unul si acelasi

| Marian_Rodica_1984 a răspuns (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Sti chestia asta mie nu imi schimba prea multe