| Cobe a întrebat:

Dece cand descarc JAVA imi ramane la 99%. Orice Browser as folosii tot asa imi face.
Imi trebuie Java ca sa ma joc Minecraft / Iar la Minecraft am din nou o problema angry. Astept un raspuns pentru. Java big grin

Răspuns Câştigător
| Striker14 a răspuns:

Cu placere, pacat ca nu-ti merge. Ai scanat calculatorul de virusi?

5 răspunsuri:
| Striker14 a răspuns:

Intra pe http://ninite.com/, bifezi java de la categoria runtimes (atentie, nu cel de la development tools). Normal ar trebui sa mearga.

| Cobe explică (pentru Striker14):

Am incercat si asta, mi se incarca 5 liniute. Dupa care astept 10 minute si imi zice download failed ceva de genu straight face. mersi de raspuns am incercat mai demult sa-l iau de pe ninite big grin

| Cobe explică (pentru Striker14):

Nu -l-am scanat de virusi, imi poti spune un antivirus bun fara licienta big grin ( adica sa nu platesti ).

| Striker14 a răspuns (pentru Cobe):

Avast big grin

| Cobe explică (pentru Striker14):

Era de la virusi, multumesc big grin

| Striker14 a răspuns (pentru Cobe):

Cu placere, pacat ca nu-ti merge. Ai scanat calculatorul de virusi?