| Florentin_6875 a întrebat:

Deci am hostat un server de radio online la: siteulmeu.com, toate bune si frumoase am pus melodiile, am facut audj dar nu stiu cum sa fac sa pot sa folosesc calumea sa pun eu melodiile la rand sau sa vorbesc stiti voi mai trebuie un program conectat sau cum? Multumesc mult. Cpanel-ul arata asa: http://img.b-zone.ro/images/41814174286640761015.bmp

1 răspuns:
| LowWw a răspuns:

Salut, pune un link care sa mearga, si incearca sa te conectezi su SAM sau SAM DJ sau cu winamp!