| CsabbFTW a întrebat:

Salut, ce este acest desen, de la ce joc provine, si cum se joaca?
http://img.b-zone.ro/images/00527616544386544954.jpg

Răspuns Câştigător
| TheToffyx a răspuns:

.thinking Locul asta il jucam si noi la scoala. sincer nu stiu cum se numeste. Sus in patratul acela mic se pune un nr.de la 1 la 10. In primul triunghi 3 nume de baieti, in al 2-lea din stanga 3 Nume de Tari/Orase in cel de joc cati copi vrei sa ai. sau ceva de genulaughing. si in cel din dreapta Serii de Masini. si dupa aceea numarul pe care la`i ales. de atea ori numeri ce e intr`u triunghi
Sper ca ai inteles cevalaughing. am incercat sa fiu cat mai concreta. daca nu ai inteles calumea da add la :freaky_kiddu si iti arat cu Dooble alalaughing.

1 răspuns:
| caporalul a răspuns:

Iti bati joc de noi?