| Bogatasul a întrebat:

Deci la metin2. Daca schimb adresa de email la un cont si o pun pe a mea si schimb parola cel cu adresa veche poate intra pe contul meu?

Răspuns Câştigător
| xDaNyeL a răspuns:

Nu o sa poata fiindca ai actualizat contul si cel vechi este sters automat. Deci sa nu te sperii cumva, ai incredere in raspuns.

2 răspunsuri:
| StonemAlly a răspuns:

Logic ca nulaughing Din moment ce schimbi adresa contul o va recunoaste pe aia si o va "uita" pe cea vechebig grin

| Mihail2020 a răspuns:

Daca schimbi adresa (el nu mai poate primi email cu (parola sa).
Daca schimbi si parola el nu poate intra.
Dar un lucru stie userul care nu se poate schimba.
Daca ai schimbat cele doua lucruri desigur ca el nu poate intra pe contul tau.