| octav005 a întrebat:

Buna ziua, de ceva vreme am incercat sa ma conectez la Facebook si nu ma pot conecta, imi spune ca incerc sa bag o parola veche, dar de fapt nu am schimbat nimic eu, se poate sa mi se sparga contul?
Pe adresa de email (yahoo) imi apar notificari de pe contul de Facebook. Imi zice ca nr de tel a fost sters, ca parola a fost resetata, contul de email a fost schimbat cu altul, imi apare si ce cont este si locatia, unul in apropiere de MESA, STATELE UNITE.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Evident că ai fost hackerit.

| octav005 explică (pentru mihai69):

E posibil sa fie ca nu am avut antivirus?

| mihai69 a răspuns (pentru octav005):

Foarte probabil. Sau ai folosit rețele wifi free fără parolă.