| Lepca_Alexandru_1987 a întrebat:

Deci, la Metin2 La Razboinic care skill e mai bun, Mental sau Corporal? Dar la Shaman, ce e mai bunbig grinragon sau Binecuvantare? Dar la Sura, ce e mai bun:Arme sau Magie Neagra? Dar la Ninja, ce e mai bun:Arme sau Arc?

Răspuns Câştigător
| Mihaita23 a răspuns:

La razboinic e corp, la saman binecuvantare, la sura magie neagra si la ninja arme.Crede-ma, ma joc de mult.

3 răspunsuri:
| complicata2002 a răspuns:

Rasboinic: corp
Shaman: binecuvantare
sura: magie neagra
ninja:arc

| Thetys a răspuns:

Pai...
Razb : corp;
Saman:binecuvantare, dar si Leac depinde.
Sura:magie neagra;
ninja:Arc;

| Al3xu a răspuns:

La razboinic(warrior), Eu tia's recomanda prima data mental, de ce? Pentru ca mentalul are multa aparare si e pentru crescut iar de la lvl 85-maxim lvl te faci pe corp ca sa dai dueluri.La shaman e binecuvantareahappynu prea le am cu shamanu dar stiu cai binecuvantarea, la sura este magie neagra iar la ninja tia's recomanda sa te faci pe lama ca sa poti creste, iar dupa ce cresti poti sa te faci pe arc sau sa ramai pe lama.La warrior trebuie sa pui Con dex pentru corp, si con str pentru mental, Pt shaman con int la ambele magi, la sura con int pentru ambele magi iar la ninja con dex pentru lama si con str pentru arc.Credema joc metin de 6 aniwinking