| meriiAmber a întrebat:

Deci, mi-am facut un nou cont de skype, si cand sa-mi adaug prieteni in lista, nu mi se incarca pagina aia unde sa scriu numele prt. straight faceDin ce motiv? stie cineva? >>fundita thinking

2 răspunsuri:
| sebiguli a răspuns:

Pai poate sa fie din cauza de la net.Sau daca nu e de la net dai uninstall la skype apoi il instalezi din nou si dai un restart la pc.Si daca nu merge nici asa poti sa intri pe www.skype.com te loghei si iti adaugi prieteni. FUNDA?

| meriiAmber explică (pentru sebiguli):

Am incercat asta deja si nimic '-_-