| MonsterElectric a întrebat:

Decii acum un am (vara in august) am luat un calculator si simteam asa ca e bun jucam majoritatea jocurilor pe medium-high (jocuri ca Assassin's Creed 3 NFS The Run si Lost Planet 3 ) dar acum cand am vazut CoD Ghosts si altele ca nici macar nu pot sa le joc la low ( din cauza ca n-am 6 gb si placa video ) incep sa ma gandesc... de ce sa cumperi calculator de 15 milioane pentru 1 an in loc sa cumperi un xbox 360 de 10 milioane si joci ceva ani pana cand developerii o sa se concentreze pe 720 si one... vreau niste pareri

2 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Mai bine iti iei un calculator, pentru ca poti face pe el lucruri care nu le poti face pe xbox. Nu sunt doar pentru jocuri calculatoarele. Poti sa faci prezentari, fisiere, etc. Poti juca si alte jocuri. Tehnologia evolueaza in fiecare zi.

| MonsterElectric explică (pentru YoChriss):

Nu cred ca ai inteles exact ce voiam sa zic nu vreau sa vand calculatorul doar ca nu inteleg de ce sa investesti in calculator doar pentru un an cand poti sa tii un calculator bun pentru prezentari si varza pentru gaming si sa iei un xbox