| djdjdj a întrebat:

Dețin un ps4 și vreau sa cumpăr o luna PS plus, la unele magazine am văzut ca poți cumpăra gen niște carduri pentru PS plus, când am întrat pe PS plus ca să iau pentru o luna ca și metoda de plata era doar card, nu am găsit unde as putea introduce codul ala dacă as cumpăra un card de PS de la magazin, oare cum se procedează? Ca altfel numai erau acele carduri la magazin

1 răspuns:
| Robert3265 a răspuns:

Normal trebuie să îți apară 3 metode de plata, card, Paysafe și valorificați codul dacă nu, te poți duce la magazin ul play de la ps4 și dacă ai cod special de PlayStation plus te duci joc de tot la valorificați codul, dacă ai un PlayStation card normal te duci tot la fel la valorificați codul și după o să ai banii în cont și îți cumperi ce vrei