| uuuuluiuuuu a întrebat:

Salut, se împlinește o luna de când sunt împreună cu iubita mea și vreau sa ii cumpăr un lănțișor sau o brățară, ceva simplu și frumos și nu știu de unde sa ma duc sa cumpăr, ce am găsit erau doar din aur si depășesc bugetul. La ce magazine as putea sa găsesc ceva de cumpărat?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai amana pana la 1 an, ca dupa 1 luna nici macar nu sunteti in perioada de proba...
Cumpara-i 1 singuar floare si atat.

| Goete a răspuns:

Magazin chinezesc

| VoidEternal a răspuns:

Nu recomand. Dacă după o lună ii iei un lănțișor, după 6 luni, un an, doi, ce îi mai iei? Cred că e prea repede pentru cadouri. Mai degrabă o duci undeva drăguț, luați o cina, faceți ceva mai deosebit împreună.

| anonimuIl a răspuns:

A trecut o lună și vrei să îi iei un cadou mai scump?