| LaurentiuJoacaMinecraft a întrebat:

Dragi utilizatori de TPU si de ce nu fosti,curenti sau viitori jucatori de Minecraft, caut si eu un texture pack sa arate lucrurile diferit dar mobii sa ramana la fel ca pe "Default"! Cine ma incanta cu un texture pack bun are...
Stiti voi...
Funda mare si frumoasa!

Răspuns Câştigător
| Snakebosu23 a răspuns:

Dragule intrebator, iti place? http://www.minecraftforum.net/topic/2099058-faithful-resource-pack-172/ daca da funda

1 răspuns:
| LaurentiuJoacaMinecraft explică (pentru Snakebosu23):

Merge...Multumesc!
Ceilalti intarziati nu ezitati sa mai raspundeti...Inca sunt DISPERAT!