| yoyoman a întrebat:

Dupa ce am instalat nfs most wanted si vreau sa deschid aplicatia imi apare scris : please insert the correct CD-ROM, select OK and restart aplication. CE sa fac ca sa mearga primul care imi explica, ce trebuie sa fac si functioneaza primeste fundita. pls ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| david444 a răspuns:

Pune un crack in folderul unde ai jocul iar daca ai deja unul iti ei altul de pe net, as putea sa-ti dau site-ul crackului dar TPU nu ne lasa cu site-uri de piratare

1 răspuns:
| BobbyMaster0fPC a răspuns:

Iti trebuie bagat crack-ul... atat