| VideoBloggg a întrebat:

Dupa ce incarci un video pe youtube cum pui imaginea la el. Stiti ca fiecare video are o imagine inainte sa apesi pe el pe youtube

Exemplu sa arate o poza cu o fata si sa scrie acolo Intrebari sau etc. iar cand dai pe el sa arate un video cu fata care raspundea la intrebari rolling on the floor am dat un exemplu jalnic dar cam asa vreau. in caz de nu ati inteles uitati-va la orice video obisnuit si o sa vedeti in dreapta daca dati in jos o groaza de videoclipuri si arata cate o imagine. cum pui ce imagine vrei tu la videoul propriu?

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Vezi daca te ajuta videoul asta:

https://www.youtube.com/watch?v=tnz_yuK9qoM

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Nu merge decat daca esti partener youtube. pe scurt trebuie sa iti monetizezi canalul. dar asta nu poti sa faci decat daca ai un numar destul de maricel de subscriberi/vieweri/like-uri

| VideoBloggg explică (pentru Danzell):

Sunt partener cu youtube dar nu stiu cum pot pune poza aia.