| SimpleSmile a întrebat:

Dupa parerea voastra, care e cel mai tare mmorpg?big grin

5 răspunsuri:
| alexdarkstar a răspuns:

Metin 2

| BoGhDaN a răspuns:

Wow

| Dash a răspuns:

-Cel mai tare PTP (pay to play; adica sa dai o taxa lunara ca sa il joci) e WOW (world of worcraft)
-Cel mai tare FTP (free to play; adica joci fara sa platesti) este "Runes of Magic".
-Ambele jocuri seamana FOARTE mult, deci dupa parerea mea mai bine joci "Runes of Magic".

| Quest a răspuns:

Incearca "viata reala" e destul de tare.

| sK8ftw a răspuns:

Depinde, fiecare are cate o preferinta.
Cele mai bune P2P sunt pe departe WoW, Lineage si RIFT(WoWkiller)
Un F2P foarte bun si indragit de mine este Cabal Online, grafica si animatiile sunt superbe, este fast-paced. Intr-adevar are putin grind, dar sunt multe locuri de crescut
Uita-te pe blogul meu despre MMO-uri, sigur gasesti ce vei dori
www.mmoaddicts.wordpress.com