| Larα a întrebat:

E bun Metin 2 United?

Răspuns Câştigător
| ExPeRyMeNt a răspuns:

Da e misto dar mai intai joaca ro si din astea dupa apucate de united steel hotsyle etc.

4 răspunsuri:
| condemnedAntagonist a răspuns:

Uhm...My lady,dacă începi cu servere private,când o să trebuiască să-ţi îmbunătăţeşti iteme-le, armurile, nu o să ai habar.
Acum depinde, dacă ţii să joci pe server privat, dacă vrei PvP, PvM...
Trebuie să scrie pe site-ul official.

| Cristyan21 a răspuns:

Incearca metin 2 4 yours momentan site-ul este in mententa dar va fi terminat zilele astea.

| Lar? explică (pentru condemnedAntagonist):

Joc de 2 ani metin 2 ro asa ca stiu sa imbunatatesc iteme-lewinking

| Lar? explică (pentru ExPeRyMeNt):

Joc de 2 ani ro