| GuessWhu a întrebat:

E cineva care a jucat "Metin2 Ro" si nu mai joaca, si are un cont cu ceva iteme, si nu are nevoie? daca e cineva (Doamne'ajuta) indiferent de server, lasa-ti-mi numele si parola, multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Killzone a răspuns:

Bai baiatule tu cred ca nu intelegi site asta TPU daca nu esti instare sa joci si sa faci lv etc dc naiba te-ai mai apucat de el tu crezi ca o sa primesti ceva laughing)? Pe bune nu aveti nimic in cap de puneti aceste intrebari sa zic eu asa.