| Umbra3 a întrebat:

Buna am tot cautat conturi si parole pentru metin2 pentru ca am nevoie de iteme.Joc pe metin2.ro si rog pe cei care au conturi pe pegasus lv+20 si nu se mai joaca sa mi le dea mie si as dori sa aiba si iteme bun pllss daca puteti sa-mi dai numele si parola! Dau funda la cel mai bun cont!

1 răspuns:
| KostyCool a răspuns:

"Dau funda la cel mai bun cont?", adica daca iti dau eu un cont de 24 si iti da altu' un cont mai mare cu un lv (adica 25), eu inseamna ca ti-am dat degeaba contul' ca tot nu primesc funda.Asha ca hai pa.P.S:Aveam un cont de 26 cu lpa+7, arma de 25(lance)+8, scut +6, papuci cu pv 1k si aveam un fms +5 pentru level 30.Pa-Pawave>phbbbbt