| Cortex a întrebat:

E vorba despre lag-ul din joc.Acum sa zic doua luni jucam lol cu low quality si mergea bine, chiar si cand ne intalneam 5vs5 se vedea ok,acum joc cu very low quality si cand ne intalnim toti se vede foarte urat,mai nimic nu inteleg, fps-ul e normal in jur de 30 pana ne intalnim si incepem sa ne atacam, atunci nu stiu cat e dar se vede groaznic.De ce acum doua luni imi mergea ca uns cu o calitate putin mai mare si acum imi merge in halul asta? Poate avea legatura cu flash player,pentru ca l-am upgradat de fiecare data cand am avut ocazia.P.S.:laptopul nu e foarte bun, sa zicem ca lol-ul si fifa11 ar fi apogeul lui

Răspuns Câştigător
| bosssimleu a răspuns:

Este din cauza placii video... poate ca este slaba.

1 răspuns:
| PamyLove a răspuns:

Daca ai avea FPS 60, ar fi ok. Pai e posibil sa ai pc-ul incarcat, sau alte defecte a acestuia.