| Radoo2014 a întrebat:

Salut.
Mi-am instalat de vreo cateva luni Gameranger si mergea bine.Dar intr-o zi mi-a aparut ceva gen Adobe Flash Player e versiunea 1 si trebuie updatat si nu mai mergea, dar eu am Adobe Flash Player 12.
Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| AdrianFita a răspuns:

Iti trebuie alta versiune de Adobe Flash Player probabil aia a expirat.Descarca alta sau vezi ca s-ar putea sa-ti si spuna care iti trebuie. Funda?

| Radoo2014 explică (pentru AdrianFita):

Deja am reinstalat.
Dar...o voi cauta pe cea mai noua.

| Radoo2014 explică (pentru AdrianFita):

Pe site-ul pe care mi-l da Gameranger imi spune cum sa-l activez si imi da un link simplu:"about:plugins" si sunt primele trei chestii in legatura cu Adobe flash player, si a doua dintre ele e versiunea 1, 0, 0, 1.cu numele:Shockwave Flash si descrierea:Flash

| Radoo2014 explică (pentru AdrianFita):

Gataaaaaaaaaaaaaaaa!
Mergeeeeee Uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nu stiu cum am facut, dar a mers!
Cred ca din cauza ca am sters aplicatia in care era link-ul Shockwave-ului Flash si am facut ceva in Start Menu, nu stiu de ce, dar cred ca asta nu are legatura.Mersi.Iti dau funda.