| SoXiL a întrebat:

Este adevarat ca site-ul de la metin2 mage se redeschide pe 1 august?

Răspuns Câştigător
| Robery a răspuns:

Da, eu am si cont lv 250 toate itm max lv tot ce vr : d Il vand sau il dau pe alt cv big grin Funda?

65 răspunsuri:
| SoXiL explică (pentru Robery):

Scuze, vreau sa cresc eu, doar am vrut sa vad daca se deschide pe 1 august big grin

| Robery a răspuns (pentru SoXiL):

Ok

| Robery a răspuns (pentru Robery):

Mss pentru funda

| SoXiL explică (pentru Robery):

Da esti 100% sigur ca se redechide pe 1 august?

| Robery a răspuns (pentru SoXiL):

DA 100 %

| SoXiL explică (pentru Robery):

Imi dai site de la metin trg?

| SoXiL explică (pentru Robery):

Da la ce ora se deschide?

| Robery a răspuns (pentru SoXiL):

Nu stiu nu use mai inide

| SoXiL explică (pentru Robery):

Nu am inteles scz...Nu se mai dechide sau nu se mai inchide? rasp trg ca is disperat dupa metinu asta tongue

| Visinata a răspuns (pentru Robery):

Www.metin2mage.com asta e site`u;]], ca nu e facut de un roman ca sa fie ".ro"

| SoXiL explică (pentru Visinata):

Ok mersi da cand se redeschide?

| Robery a răspuns (pentru SoXiL):

Ma sal, dar inca nu sa redeskis mage? ca gmul mi-a zis cal redeskide, e cel mai bun prt meu si a zis cal redeskide azi

| Robery a răspuns (pentru Robery):

Visinata, mt e roman gm e roman asa ca taci

| alexMetin2Profesionist a răspuns (pentru Robery):

Frate Suceava esti prost nu se redeschide azi l-am intrebat pe varamiu acum si mi-a zis ca azi trebuia sa se redeshida. da se redeschide maine.

| Robery a răspuns (pentru alexMetin2Profesionist):

Ce profesionist laughing tiai pus si numele t u asa happy ) are 0 funde si e profesionist laughing)))))))))))))))999999 Se redeskide azi sau pe 2 pleca

| Visinata a răspuns (pentru Robery):

Maii desteptule, dc este atunci ma sv`u in franceza, clientul in franceza? site`u in farnceza? forumul in franceza? Doar un GM roman, nu admin;], inca un sv in francezaoh go on? sunt fparte multi romani pentru ca 1 la mana e international si 2 la mana in Romania se joaca cel mai mult metin2;].

| Robery a răspuns (pentru Visinata):

Se vede ca esti copil mik de 14 15 ani rolling on the floor

| Visinata a răspuns (pentru Robery):

Da ma nebunule, sunt mica la 15 ani=]]]]. Da` la cati ani vrei sa ma joc mt; o? la 30=]]]? dneoh go on.

| alex_5744 a răspuns:

Suceava2010 sau altcineva care stie cand se deschide, la ce ora!

| alex_5744 a răspuns:

La ce ora spuneti pls!

| alex_5744 a răspuns (pentru Visinata):

Mai da la ce ora se de schide visinata!

| Visinata a răspuns (pentru alex_5744):

Nu stiu alexstraight face. Si eu incerc de cateva zile sa aflu cand si la ce ora. Acm mai nou a zis alexmt2profesionist ca cica maine, dar acum ce`o fi o fi.

| Seby998 a răspuns:

Cred ca pe 2 august (sper)

| Seby998 a răspuns (pentru Robery):

Nu e asta site-ul e www.metin2mage.com dar ink nu mere

| Robery a răspuns (pentru Seby998):

Visinata e un prost.=

| Visinata a răspuns (pentru Robery):

Sunt fata dobitocule; o. Si dc ma rog sunt proasta=]]? Pt ca incerc sa ajut niste persoane cat de cat, cum pot eubatting eyelashes? Mai masoara`ti cuvintele si numai jigni fara sa gandestihappy.

| Robery a răspuns (pentru Visinata):

laughing

| Golan_Mic_Un_1989 a răspuns:

Am cont de 250 ful itm seturi, set universal am cate o arma pentru fiecare player armura la fel. am pietre +9 nu ma bate nimeni dp sv. numele meu NebunDeMic

| SoXiL explică (pentru Golan_Mic_Un_1989):

Da si mie site de unde pot sa imi fac cont plz? ca am intrat pe www.metin2mage.com si ma redirectionat la www.metin2mage.net si de acolo dau la site si nu se intimpla nimic :D