| supremxxxoxo a întrebat:

Este gratis sa faci server cs1.6?

Răspuns Câştigător
| FCBayernMunchen a răspuns:

Da ma prima data
si eu mi-am facut unu si a mers
intra pe linkurile mele care ti le-am dat urmeaza pasi si gata

5 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

DA

| andy95summer a răspuns:

Nu,trebuie sa platesti o suma lunara

| CrazyStrike a răspuns:

DA, CAUTa pe net

| FCBayernMunchen a răspuns:

Da prima data si daca te tenteaza sa-ti faci un server urmareste cu atentie videou asta http://www.tutorialevideo.info/......trike.html il gasesti ceva mai jos ps:nu trebuie sa platesti lunar decat daca vrei sati cumperi un server :)

| supremxxxoxo explică (pentru FCBayernMunchen):

Eu nu vreau sa cumpar server. Eu as dori sa-mi fac eu unul decat daca e gratis si e totul legal(daca nu nu mai fac), deci e gratis sa-mi fac eu unul si nu o sa am probleme? Ai funda daca rapsunzi