| هوراس a întrebat:

Este gta liberty city stories pentru PC? puppy dog eyes funda si plz numi dati gta iv epidsode from liberty city oh go on puppy dog eyes eu vreau gta liberty city stories puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes funda :X

1 răspuns:
| Andrei7520152 a răspuns:

Nu, o gasesti doar pentru ps2 (impreuna cu GTA vice city stories). Din cate stiu eu, nu poti rula pe PC... dar teoretic, daca gasesti imaginea ps 2 a jocului pe net, o poti rula cu un emulator PS2. De ex, eu ma jucam jocuri PS1 pe calc, gen Resident Evil 3, cu un emulator numit PSXE. Daca exista vreun emulator ps2 nu stiu, cauta poate gasesti. Daca nu, poti sa-ti iei un PS2+jocul pe okazii sau gameshop. Te'ar costa in jur de 150 - 200 de lei. Sau poti sa cauti un PS2 gata hackuit si sa rulezi orice img iso ps2/ps1 de pe net.