| fenomenx a întrebat:

Este sigur să descărcați jocuri de pe net ca de pe acest site - https://counter-strike-download.net/ (exemplu)

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Sunt destule de incredere, dar nu le pot numi aici.

| AlfredoAlfonzo a răspuns:

Salut, nu recomand sa descarci jocuri de pe site-uri care nu sunt foarte cunoscute, deoarece sunt sanse sa fie injectate cu virusi / trojane, incearca sa folosesti aplicatii oficiale de jocuri ori aplicatii de unde sa iei jocuri gratis dar care sa fie mai cunoscute incearca sa cauti pe Youtube niste recomandari ca sunt destule,

| Mihai0101 a răspuns:

Scrie asa in Google "virustotal" iei link de pe pagina care vrei sa downloadezi si verifici.E printre cele mai sigure metode.