| andreiboss31 a întrebat:

Eu vreau sa-mi instalez Assassin s Creed 3 dar la procesor cere Athlon 64 X2 6000+, dar problema este ca am Athlon 64 X2 4400.Merge sa-l joc?

2 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Salutare zi-mi ce placa video ai si ce rami si facem can u runit pe un site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
In ziua de azi, nu conteaza chiar asa mult procesorul si nici rami, cel mai mult conteaza la jocuri GPU sau placa video, acum daca nu ai asa ceva sunt sanse mari spre foarte mari sa nu-ti mearga acest joc.
Facand o comparatie pe internet, diferenta dintre procesorul recomandat si cel care il ai nu este foarte mare (1600 respectiv 1100) dar cum ziceam ai nevoie de GPU.
Bafta!