| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo aplicatie precum Popcorn Time, dar pentru jocuri?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ca sa faci stream sa le descarci? Pentru stream is mai multe, toate pe bani. Ca sa descarci nu. Le scoti de pe sites sau le cumperi de pe steam/origin/uplay, etc si le poti descarca de pe aplicatiile lor.

| PainTech a răspuns:

Ce vrei sa spui "precum Popcorn Time"? Asta poate sa insemne mai multe lucruri.

Vrei sa ai toate jocurile intr-un loc? Steam sau Epic.

Vrei sa nu trebuiasca sa le descarci? Imposibil. Exista platforme de gaming in cloud si jocuri in browser dar nu cred ca e ceea ce vrei.

Vrei sa fie ca un Steam, dar cu toate jocurile gratis? In prezent nu exista aplicatie care sa "centralizeze" jocurile in modul asta.