| Derpescu a întrebat:

Exixsta server privat romanesc pe metin2?

3042 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare! Cel mai tare servar privat de metin2 e http://www.empiremt2.eu/ e jumatate in Italiana... dar credeti-ma e mult mai bine decat cu patratele, e de 1000 mai tare ca metin35 pentru. ca sunt arme si armuri la greu, iti poti face armura king(adica armura de lvl 66 o faci +10 si iti da 550 aparare) e best server;) eu de exemplu am in momentul asta: ninfa+8, armura de 66 +7, scut de 61+8, 3 magi la G1, fiecare cu bonusuri si pietrii +6 si +7 pe care le cuparati la preturi de nimic si pergamnet pentru. a nu esua, si mai e;) my ID:iuliu_maestro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io joc metinu1u1 e tot privat dar nu merge e o problema cu gamelogin si trebuie sa descarci ceva dar nu merge crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un singur privat de metin2 Romanesc 100% dar nu se stie site-ul.Cat despre empiremt2 e un ***. am jucat si in 2 zile am facut nimfa+9 falcon+9 4 skilluri P si in total 35k pv. cel mia tare e www.funmt2.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista dara server romanesc de metin. te da direct lvl 99 man si eu is [GSA] adica [GM] frate ii super tarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar serverul www.funmt2.com este italian? ca ma apuc si eu dar nu pot sa fac versiunea sa fie a romaneasca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba dar daca stiti un server privat romanesc ziceti si voi unu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sigur daca exista dar accesati www.metin35.com si e misti de tot servaru trebuie sa aveti metin 2 uk e cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
estea empiremt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall mi-am facut cont pe funmt2.com si am jucat 2 zile dar cand am vrut sa intru a 3 zi era BANAT sau era schimbata parola...stie careva dc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal laughing
qdasd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe servere de metin2 privat server.Trebuie sa le cautati pe youtube.Scrieti doar metin2 privat server sau metinu care il cautati si va arata multe metinuri si unele chiar cu site si chiar va arata cum se joaca cu cod si fara si unde faci cont si undeil descarici, eu acolo am gasit multe metinuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era ceva servar, dar daca ii intrebai de o data de deschidere nu stiau si dupa o luna nu mo mai interesat, o sa caut si te anunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astia care zic ca www.metin2.ro e server privat ori nu stiu ce inseamna server privat ori sunt pre tantalai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratilor daca aveti metin ro in pc si va da o eroare la un metin privat nu dati vina decat pe metin ro. Va strica toate mod-urile si pach-urile (mi s-a intamplat) id de mess : brice_alecs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://metin2dinasty.ucoz.com intrati si voi va asteptam cu cea mai mare placere ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista stiu vreo 5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o saptamana max. deschid server romanesc ff bun fara bug sau lag o sa fie destul de bun... { rebenciucionut}

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista, xy longju. www.kmr.thmods.com, deokamdata nu marge siteul dar adaca nu ma crezi intra pe xylongju.cine, pagina e in chineza dar metinu e in romana www.kmr.thmods.com!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.metin2.ro/ nu este server privat de Metin Ro. Daca vrei server privat uite aici: http://www.locmt2.eu/ - e in chineza si italiana sau http://www.metin35.com/ - este 100% in chineza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da intr-adevar empiremt2 este cel mai tare.am lvl 85 full +9 si king. dar se creste la 80 + f greu tongue.merita sa incercati. daca intrati ma gasiti Penelopabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista... am gasit pe youtube dar inca se lucreaza la el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin 35 il poti face in romana sau engleza cu un mod.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MERGE SV ASTA? Http://metin2dinasty.ucoz.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista dar trebuie sa platesti
am Platit un 1Europe luna ca l-am luat pe 2 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.metin35.com e in engleza? sau alte limbi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu un server privat romanesc RoElite Mt2-2 e cu hamachi dar e frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.join-metin2.tk
toate instructiunile sunt acolo.Supet tare jocu!