| ionutz9696 a întrebat:

Fac servere counter strike zombi, deathrun, normal, paintball, etc fara lag big grin add ionutz.ionutz60 -o sa cer ceva in schimbwinking

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Normal, afacerist de mic. smug Asa-i bine, pacat ca esti useless. Serverele de Counter Strike le poti downloada de pe internet fara probleme. (Orice tip) Cat despre lagg... esti prea incepator sa constientizezi faptul ca lagg-ul nu se datoreaza neaparat unui server bine facut, ci m-ai degraba conexiunii de la internet. (Viteza de upload fiind prioritara)