| LetsRock a întrebat:

FIFA 12 :

Pe ce taste ar trebuie sa il misc pe portar ca sa apere si el un penalty? apas Left, Right Arrow, Space, Ctrl, alte combinatii si efectiv nu plonjeaza.
Help!

2 răspunsuri:
| svr2011 a răspuns:

Buna si eu joc fifa 12 dar depinde de pe ce tasta dai sut. Daca dai sut din D sau A atunci plonjezi de pe D daca din A dai sut atunci din A dar sa ti apasat pe tasta D sau respectiv A dar si pe o sageata care crezi uh. FUNDA?

| BogdanS a răspuns:

La mine portarul plonjeaza de pe numerele din stanga, adica de pe NumPad.Arata si acolo niste sageti.Le poti si combina prin a face portarul sa sara in dreapta sus (4+8) sau stanga jos (6+2).Sper ca ai inteles si sper ca iti va merge.