| anonim_4396 a întrebat:

Efectiv ma confrunt cu aceasta problema de mult. Apăs de 2 ori pe control pentru a ma pune crouch intr-un joc. Adică tastele "CTRL, WIN" și alte taste trebuie sa le apăs de 2 ori pentru a funcționa.

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Probabil controalele sunt setata sa actioneze in still toggle, adica sa apasi o data pentru crouch, si apoi inca o data ca sa nu mai fi in crouch. vezi din setarile jocului daca poti sa schimbi butoanele sa nu mai functioneze in still toggle.

| 1Alexandru1 a răspuns (pentru Zangetsu):

Am rezolvat, Sticky keys erau pornite si asta au determinat apasarea de 2 ori a tastei.