| Negativu01 a întrebat:

[FUNDA 100%]Am Minecraft Romania si cand scriu acolo numele si ma loghez apare negru 2 secunde si se inchide automat ce ar trebuie sa fac plssss raspundeti repede!

3 răspunsuri:
| GoBackInFuture a răspuns:

Nu duce calculatorul

| S8N a răspuns:

Sfatul meubig grinezinstaleaza Minecraft Romania si ia-ti minecraft 1.5.2 Cracked. (Ti-as recomanda 1.6.2 dar gasesti rar site bun) numele de minecraft cracked 1.5.2 il gasesti deseori cu numele MinecraftSp. Daca apare ceva cu video driver sau ceva de genul inseamna ca nu ti-l duce placa video. Funda?

| IonuT2267 a răspuns:

Uite un minecraft mai bun (cu toate versiunile, si se updateaza singur pentru versiunile noi) https://www.dropbox.com/s/0oc11z9mqn7.